kakogo_hua (kakogo_hua) wrote,
kakogo_hua
kakogo_hua

Какогохуя и чему человек может научить человека?

Что это было? Синдром выгорания учителя или же изначальная ошибка в выборе профессии?У США 31-річна вчителька Лаура Рамос надсилала учню повідомлення інтимного характеру про те, що її чоловік не хотів займатися з нею сексом. Про це повідомляє The Sun.
Як передає видання, спочатку вона спілкувалася із хлопцем як вчитель зі студентом, утім з часом почала надсилати йому більш особисті повідомлення. Жінка нібито також запитувала його про можливість купівлі конопель для неї та її чоловіка.
Тоді хлопчик, чиє ім'я не називається, сказав, що у Рамос також є стосунки із 18-річним студентом з особливими потребами. За його словами, він помічав, як учителька та її студент фліртують очима на заняттях. Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/u-ssha-zamizhnya-vchitelka-zvabila-18-richnogo-uchnya-z-invalidnistyu-950430.html

Что из себя представляют те, кто пытается учить других? Давайте возьмем примеры:Я показываю вам тенденцию - закомплексованных и нереализованных людей с постановкой вопроса - так чему они могут научить кого-то если жизнь большинства из них не сложилась?
И нужны ли вообще учителя - людям?
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments